Keller Williams Princeton Realty - Denise Bennett
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 396 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2028 WHARTON ST, PHILADELPHIA, PA 19146
  Listing Courtesy Of: Compass Pennsylvania, LLC, 2674358015, Bradley Button
  I ri - 1 496 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  606 ROBERTS RD #LOT 54, AMBLER, PA 19002
  Listing Courtesy Of: BHHS Fox & Roach-Chestnut Hill, 2152473750, Lisa Caparo-Carlomagno
  I ri - 222 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  102 COMPTON, ROBBINSVILLE, NJ 08691
  Listing Courtesy Of: BHHS Fox & Roach - Princeton, 6099241600, John A Terebey
  I ri - 157 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  13 MILLS LN, JACKSON, NJ 08527
  Listing Courtesy Of: Century 21 Action Plus Realty - Toms River, 8446985803, Tracey Carpe
  I ri - 1 349 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  70 SARTORI AVE, MOUNT EPHRAIM, NJ 08059
  Listing Courtesy Of: Garden State Properties Group - Runnemede, 8565541100, Joshua C Haas
  I ri - 12 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  83 AVON LN #8C, NEW HOPE, PA 18938
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Properties - Newtown, 2159687400, Linda M. Ventola
  I ri - 1 552 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (8d)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  34 71st Street, Brooklyn, NY 11209
  Listing Courtesy Of: Momentum Real Estate LLC, Ronald Chui
  I ri - 157 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  24 RUTGERS AVE, GLOUCESTER CITY, NJ 08030
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, 8566855600, Richard E Dolson Jr.
  I ri - 3 916 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  73 Stobe Avenue, Staten Island, NY 10306
  Listing Courtesy Of: Momentum Real Estate LLC, Meijuan (Minnie) Lin
  I ri - 39 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  211 E ATLANTIC AVE, HADDON HEIGHTS, NJ 08035
  Listing Courtesy Of: Century 21 Alliance-Cherry Hilll, 8564297700, Sandra Ragonese
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Denise Bennett
  Numri i licencës: 1432107
  Keller Williams Princeton Realty

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  brr5buekgkn388goretg
  Keller Williams Princeton Realty
  100 Canal Point Blvd, Suite 120 Princeton, NJ 08540
  Zyrë

  Denise Bennett
  REALTOR® 1432107
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.